• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Průběh realizace

Skleněné obklady > Průběh realizace

Průběh realizace zakázek na skleněný obklad a interiérové skla:

Krok č.1

Krok č.1

V první řadě je potřeba vybrat typ skla, barvu a případně kování, které bude dle vizuálních představ zákazníka a zároveň bude vyhovovat z pohledu funkčnosti. S výběrem vhodného řešení Vám pomohou naši technici.

Krok č. 2

Krok č. 2

Po schválení předběžné ceny obkladů se s Vámi náš technický pracovník domluví na konkrétním termínu pro přesné zaměření Vašeho prostoru. Zaměření se vždy provádí až po instalaci kuchyňské linky, montáží podlah či obkladů v koupelně. Pro správné zaměření je potřeba mít ustaveny všechny prvky v okolí skla ke kterým budeme skleněné tabule lícovat.

Krok č. 3

Krok č. 3

Do tří pracovních dní po zaměření montážního prostoru, Vám zašleme finální cenovou kalkulaci spolu se zálohovou fakturou ve výši 70% z celkové ceny zakázky. Termíny realizace se pohybují okolo 3-5 týdnů od obdržení zálohy v závislosti na typu skla a druhu realizace.

Krok č. 4

Krok č. 4

Jakmile bude materiál pro montáž připraven, budeme Vás kontaktovat ohledně termínu montáže. Skla Vám dovezou naši technici a provedou jejich instalaci. Montáže bývají většinou bezprašné a samozřejmostí je u našich techniků slušné chování a úklid prostoru včetně likvidace odpadu.

Krok č. 5

Krok č. 5

Po dokončení instalace a podepsání předávacího protokolu považujeme zakázku za předanou a požadujeme doplacení zbytku ceny zakázky. Platbu je možno v hotovosti na místě, kartou přes platební terminál nebo převodem na účet před termínem montáže.

Příprava prostoru pro instalaci skleněného obkladu:

Pro zaměření a montáž skleněných obkladů není potřeba žádných speciálních příprav z Vaší strany. Podkladová zeď nesmí být vlhká, jinak je možno aplikovat obklad na malbu, omítku nebo i původní keramický obklad.
Elektro zásuvky a vodovodní baterie si můžete namontovat před instalací skleněného obkladu. Naši technici si s těmito prvky poradí a po instalaci obkladu Vám je vrátí na původní místo. Montáže skel za kuchyňskou linku provádíme v hotových, používaných interiérech.
Instalace skleněných obkladů od nás je profesionální, rychlá a čistá. 

Příprava prostoru pro sprchové kouty, posuvné dveře, zábradlí apod.

U ostatních realizací interiérových skel jsme rádi, když nás kontaktujete co možná nejdříve. Každá realizace je trochu jiná a není zde nějaké obecné pravidlo. Pokud se k zakázce dostaneme ve fázi projektu, rádi Vám poradíme nějaké tipy na vhodnou přípravu a bezproblémovou instalaci dle typu kování. U včasného plánování se dají vychytat některé detaily a např. zapustit části kování do obkladů, podlah či připravit skryté úchyty apod.

Obecně prosím mějte na paměti, že v místech kotvení pantů a profilů musí být dostatečně pevný podklad. Do SDK není možné většinu kování uchytit. Zejména pak při potřebě realizace skleněných stěn nebo posuvných dveří může být sádrokartonový podhled značnou komplikací. 

Zaměření a montáže interiérových skel provádíme jak ve fázi dokončení stavby, tak již v hotových a používaných interiérech.
Instalace od nás je profesionální a bývá poměrně rychlá a čistá. Samozřejmostí je úklid a likvidace odpadů.

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, vyplňte prosím: