• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Proč nakupovat u nás

Skleněné obklady > Proč nakupovat u nás
  • Přehledná cenová nabídka: nechte si od nás zpracovat nezávislou cenovou nabídku, která obsahuje grafický nákres, rozpis položek, kompletní cenu realizace, dodatečné informace, upozornění a technické detaily a očekávaný termín dodání. Na poptávky reagujeme do 48h. Vyzkoušejte…
  • Přímá a jasná komunikace: ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme stejně důležitě. Vážíme si našich partnerů a potvrzujeme jim objednávky, dáváme očekávané termíny dodání, zasíláme podepsané dodací listy a reagujeme na emaily či zmeškané hovory. Pokud s námi něco potřebujete řešit, tak se Vám ozveme zpět.
  • Individuální přístup: profesionální přístup je prioritou naší práce. Zákazníků si u nás vážíme a snažíme se k nim přistupovat s respektem a pokud možno co nejlépe vyhovět všem potřebám klienta. Rádi Vám poskytneme zdarma odbornou konzultaci ohledně Vaší realizace.
  • Kompletní servis: díky vlastní síti montážních techniků v ČR a SK Vám umíme nabídnout kompletní realizace Vašich zakázek ve stejné kvalitě a podmínkách ve všech regionech ČR. Samozřejmostí je u nás dobrá informovanost zákazníka o průběhu zakázky, technické poradenství, konzultace až po koordinaci prací s ostatními subdodavateli na stavbě. Pro větší projekty posíláme techniky na prohlídky staveb ve fázi přípravy realizace.
  • Široký výběr materiálů: jednou z našich největších předností je nejširší výběr typů, designů kování a provedení interiérových skel. Umíme skla lakovat do více než 2000 barevných odstínů dle vzorníků RAL či NCS. Máme technologie potisku skel pro použití v interiéru, za sporákem či v exteriéru. Rádi Vám poradíme při výběru vhodného základního materiálu skla. V nabídce máme skla lesklá, matná, tónovaná (kouřová), skla speciálně odolná vůči poškrábání, odolná vůči usazování nečistot a kapkám vody a mnohé další.
  • 12 let zkušeností se sklem: během našeho 12 letého působení na trhu se sklem do interiéru jsme získali bohaté zkušenosti s výrobou, montáží, použití a druhu kování pro všechny typy realizací. Nebojte se zeptat našeho zkušeného týmu, který Vám rád poradí při plánování zakázek na sklo do vašeho interiéru. 
  • Vlastní výroba: disponujeme technologiemi pro opracování skla, hliníku a ocelových profilů. V nabídce máme širokou škálu výrobků v kombinaci sklo – kov, které dodáváme včetně montáže. Vlastní montážní týmy jsou pro nás zárukou kvalitně odvedené práce a profesionálního chování.
  • Vlastní doprava: při dodávce zboží bez montáže zajišťuje naše firma závozy vlastními auty, aby nedošlo k poškození skel a choulostivých výrobků. Máme flotilu vlastních automobilů, pravidelně zásobujících naše zákazníky po celé ČR.