• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
  • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

O nás

Vážení zákazníci,

společnost Alfa Styl, s.r.o. se od roku 2004 zabývá vývojem a výrobou hliníkových komponent v kombinaci se sklem pro použití v interiéru. Disponujeme technologiemi pro opracování skla, hliníku a ocelových profilů. 

Od roku 2010 realizujeme pro naše zákazníky instalace skleněné obklady za kuchyňskou linku, skleněné pracovní desky, sprchové kouty, interiérové příčky, skla ke krbům, zrcadla do koupelen a předsíní apod. S realizací skleněných obkladů a doplňků do interiérů máme bohaté zkušenosti, které můžou potvrdit dnes již více než deset tisíc spokojených zákazníků.

Cílem naší firmy je dodávat výrobky prvotřídní kvality a moderního designu za přijatelné ceny s poskytnutím výborného zákaznického servisu. Zaměřujeme se převážně na realizace v rodinných domech a malých stavebních projektech. Jakákoli velikost zakázky je pro nás stejně důležitá a tak k ní i přistupujeme. 

Díky vlastní síti montážních týmů v Česku a na Slovensku umíme nabídnout kvalitní servis a zajímavé podmínky pro všechny zákazníky. Vlastní montážníci jsou pro nás a naše klienty zárukou vysoké kvality provedených služeb a chování u zákazníka.

Rozsáhlý servis, spolehlivost a individuální přístup patří k vysokému jakostnímu standardu naší firmy. Spolu s krátkými dodacími lhůtami a příznivou cenou se nám daří získávat spokojené zákazníky ve všech regionech ČR. Díky sledování novinek a trendů ve vývoji interiérových skel a kování a naší dlouhodobé spolupráci s designéry a architekty můžeme garantovat,  že naše produkty odpovídají těm nejmodernějším trendům interiérového vybavení.