• Po – Pá 8:30 – 15:30, 543 212 488
 • HOT LINE – 727 894 590
facebook instagram youtube
Kolik to stojí?

Ceník

Poptávkový formulář – zjištění ceny 

Cena každé realizace ze skla se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce skla, typu skla, bezpečnostních požadavcích a povrchové úpravě) a náročnosti opracování skla (opracování hran,  CNC výřezy, pískování) a použitým kováním. Jelikož vyrábíme všechny produkty na zakázku a cena každé zakázky je velice individuální, neuvádíme na našich stránkách konkrétní ceník. 

Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých komponentů a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Ceny služeb stanovujeme paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna, Prahy a dalších spádových měst s dopravou zdarma. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na instalaci ze skla. Abychom mohli co nejpřesněji stanovit cenu, popište nám prosím co nejvíce informací do textu, případně přiložte vizualizaci či fotku Vaší představy. 

Na Vaši poptávku se budeme snažit odpovědět do 48 hodin. Pokud Vám zadání do formuláře nevyhovuje, můžete nás kontaktovat přímo e-mailem na sklo@alfastyl.cz.

Zjistit cenu


  Skleněné obklady a pracovní desky do kuchyně

  Cena skla za kuchyňskou linku a skleněné pracovní desky se skládá z ceny materiálu (závisí na tloušťce a typu skla a povrchové úpravě) a příplatků za opracování skla (opracování hran, výřezy pro dřez, varnou desku, otvory či rohové výřezy).

  Celková cena zakázky je součtem cen jednotlivých skleněných tabulí a ceny za montáž, zaměření a dopravu k zákazníkovi. Tato cena je stanovena paušálně v závislosti na velikosti zakázky a vzdálenosti místa realizace od Brna, Prahy a dalších našich měst s dopravou zdarma.

  Pro stanovení celkové ceny je možné vyplnit speciální formulář ZDE nebo  poptávku zaslat e-mailem na na sklo@alfastyl.cz s přiloženým nákresem s rozměry a tvary pracovní desky.

  Skleněné dveře, sprchové kouty, skleněné stěny

  Pro zjištění ceny celoskleněných dveří, sprchových zástěn, zábradlí či skleněných příček budeme potřebovat přesnější zadání. Abychom mohli co nejpřesněji stanovit cenu, potřebujeme znát minimálně tyto údaje: rozměry prostoru, typ skla (čiré, satinované, s grafickým motivem), typ kování (otevírací panty, posuvné dveře, samozavírače, kotvení na bodové úchyty nebo do profilů), požadavek na madla nebo zámky.

  Ideálně, když nám zašlete náčrt nebo půdorys prostoru, kde se má skleněný prvek instalovat. Aby mohla být cena kompletní, včetně dopravy a montáže, nezapomeňte prosím uvést adresu, kde by se zakázka montovala.

  Poptávky tohoto typu směřujte přímo na adresu technika technik@alfastyl.cz.